FOUNTAIN JOOGIAUTOMAADID OÜ on kiirelt valmistatavate kuumade ja külmade jookide tootja Fountain International esindaja Eestis. Belgias kolmkümmend aastat tagasi asutatud Fountain International on Euroopas suurim väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jookidega varustaja.

FOUNTAIN
müüb terviksüsteemi, mis võimaldab väga lihtsalt ja käepäraselt valmistada külmi ja kuumi jooke ning suppe kontorites, teenindusruumides, töökodades jne. oma töötajatele või klientidele.
Sinu lemmik jook?
Kohv
Tee
Kakao
Puljong
Jäätee
Energiajook
 
Fountaini teenuse eelised.
Fountaini jookide süsteem aitab Teil luua keskkonda, mis on meeldiv klientidele ja aitab näidata hoolivust töötajate suhtes.
Fountaini joogid on väga maitsvad – enamus ettevõtteid, kus on läbi viidud Fountaini jookide degustatsioon, on asunud meie klientideks.
Fountaini pakutav teenus on eelkõige väga praktiline ja kohandatav Teie ettevõtte vajadustele. Toodete tarbimise eelduseks on vähemalt kraanivee olemasolu.
Võidate märgatavalt aega, sest töötajad ei ole sunnitud välja kerget kehakinnitust otsima minema.
 

Fountaini süsteem on imelihtne.

Fountaini jookide valmistamiseks kohapeal on kaks võimalust :

Fountaini aparaate saab kasutada ka ettevõtte poolt korraldatavatel väiksematel sündmustel jookide pakkumiseks.

 

Helistage meie kliendiinfo telefonil +372 52 57 998 ja meie esindaja tuleb Teie ettevõttesse Fountaini tooteid tutvustama, loomulikult tasuta.